Flrtlsi tancsok nknek
2019.01.30. 18:06
Vadul vagy szolidan: Hogyan flrtljnk frfiakkal?
Br a forr nyri jszakk s a strandon megvillan izmos frfihtsk sok hlgyet vad flrtlsre indtanak, nem rt tudatostani magunkban, hogy az ismerkedsnek is megvannak a maga aranyszablyai.
Rutinosabb hlgytrsainknak is jl jhetnek az albbi jtancsok. Lssuk ht, mire rdemes odafigyelni, ha be akarjuk cserkszni a kiszemelt frfit!
Adjon egyrtelm jelzseket!
A frfiaknak kzismerten nem erssgk a nktl rkez jelek rtelmezse. Fontos, hogy tudja, mit akar, amikor flrtl, s figyeljen arra, hogy az n ltal adott jelzsek vilgosak legyenek, s azt kzvettsk, amit szeretne, hiszen a nk sem rtelmezik egysgesen a frfiak viselkedst. Nem fair valakivel csak gy szrakozsbl flrtlni, hacsak az illet maga is nem ezrt teszi. Ha szintn ismerkedni akar, akkor mindenkppen flrtljn, de fontos, hogy szt tudja vlasztani a szexulis tltet flrtls jeleit a "hell, bartsgos vagyok" tpus jelektl.
A magabiztossg j flrtlsi stratgia
Mindenki szereti a karizmatikus emberek trsasgt, mert k j rzseket sugroznak. Hozza magt megfelel hangulatba a flrtlshez, s vgjon bele! Ha jl rzi magt a brben, msok is pozitvan fognak rezni nnel kapcsolatban.
Legyen szrevehet!
Ha azt szeretn, hogy kzeledjenek n fel, viseljen valamit, vagy legyen nnl valami, ami biztosan megragadja a tekintetet, s felhvja a figyelmet nre. Meg fog lepdni, hogy mennyivel knnyebb odamenni valakihez, s krdezni tle valamit mondjuk egy kiegsztjrl.
Szakadjon el a bartaitl!
Ha barti trsasggal, vagy akr csak egy bartnjvel megy szrakozni, mindenkppen vljanak szt, hogy gy n knnyebben megkzelthet legyen. Egy frfi sem akarja, hogy egy csapat n eltt utastsk vissza, s lehet, hogy gy rzi, nem tudja megkzelteni nt, ha egy csom n veszi krbe.
Figyeljen a hangjra!
Nem mindegy, hogy gy svt a hangja, mint egy fogorvosi fr, vagy rzki hangjval megigzi az embereket. Semmikppen ne jtssza meg magt, de figyeljen oda a kellemes hangsznre s hanglejtsre.
Ha nem rdekli, udvariasan utastsa vissza a frfit!
A "Kopj le, te tusk!" nem ppen a legmegfelelbb mdja annak, hogy nemet mondjunk. A frfiak nha gyetlenl kzelednek egy nhz. Ha nt nem rdekli a frfi, tegye ezt vilgoss, de legyen udvarias. Gondoljon bele, milyen nehz lehet egy frfinak sszeszedni a btorsgt, hogy kzeledni prbljon egy nhz! Amikor visszautast valakit, azt gy tegye, ahogyan n is rtkeln, ha adott esetben nnel tennk.
Ha biztos benne, hogy az illet nem nnek val, mondhatja pldul a kvetkezt: "Biztos vagyok benne, hogy tall valakit, aki illik nhz, de sajnos azt hiszem, nem n vagyok az." Ne feledje, hogy mg ha nem is nhz val az adott frfi, esetleg lehetnek bartok, s ki tudja, ez milyen elnykkel jrhat. Bizonyra vannak bartai az illetnek, akik mg szba jhetnek...
Legyen rdekes azltal, hogy rdekldik!
Ne beszljen magrl tl sokat, inkbb tegyen fel nyitott krdseket (amelyekre nem lehet csupn egy igennel vagy nemmel vlaszolni) beszlgetpartnernek. Tudjon meg rla minl tbbet! Az emberek ltalban szvesen beszlnek magukrl, s hzelgnek talljk, ha valaki rdekldst mutat irnyukban. Ily mdon azt is jelezheti a frfinak, hogy szeret egy kicsit jobban megismerni valakit, mieltt telefonszmot cserlnek, vagy elfogad egy randimeghvst.
Krdezze meg, mit szeret csinlni!
Frfiak s nk egyarnt hajlamosak leragadni a "Mivel foglalkozik?" krdsnl. Egyes frfiak szmra ez gy tnhet, mintha a n azt prbln megtudni, hogy milyen vastag a pnztrcjuk. Msrszt pedig nem mindenki azt a munkt vgzi (mg), amit szeret, ezrt ez a krds esetleg rosszul rintheti beszlgetpartnert.
A frfiak sokkal inkbb tevkenysg kzpontak, mg a nk inkbb az rzelmekrl szeretnek beszlni. Ha teht azt krdezi a frfitl, hogy mit szeret csinlni, nagy esllyel tbbet tudhat meg arrl, hogy mi az, amire r van kattanva.
Ha megadja a szmt, a valdit adja meg!
Legyen nnl szemlyes vagy zleti nvjegykrtya, amit oda tud adni. Ily mdon n is tudni fogja, hogy amikor kiadja a telefonszmt, akkor vagy az igazit adja meg, vagy semmit. Kpzelje el, milyen rzs lehet egy frfinak, ha sszeszedi a btorsgt, hogy felhvjon egy nt, s aztn r kell jnnie, hogy a kzeli knai tteremben csng ki a telefon!
Tegye meg az els lpst!
A frfiak tlnyom tbbsge szeretn, ha egy n kzeledne hozz. Ha mi, nk egyenlsget akarunk, akkor gy fair a dolog, ha a kezdemnyezsben is egyenlen vesznk rszt. Ha kiprblja, lehetsge lesz megtapasztalni azt is, hogy min kell keresztlmennie egy frfinak, amikor elszr prbl kzeledni egy nhz.
Vgl pedig: legyen nmaga!
Nincs rtelme eljtszani egy olyan szerepet, amirl azt gondolja, hogy az valakinek tetszik, hiszen elbb-utbb gyis lebukik. Legyen bszke magra, s ha mg nem tudja pontosan, hogyan hozhatja a legjobb formjt, dolgozhat rajta. Ma mr rengeteg tanfolyam s nsegt knyv ll rendelkezsre.
|